Sepet0

Sepetiniz boş.

  • TELESKOPİK ŞEMSİYE 4x4TELESKOPİK ŞEMSİYE 4x4

TELESKOPİK ŞEMSİYE 4x4

Kısa Bilgi

4 mt. X 4 mt. SİLVER CRANKSHAFT ŞEMSİYE , polyester kumaşlı , (krank sistemli) ( mermerli , tekerli ayak dahil) 100Q direk, metal aksam
13.500 TL

*100mm Q Alüminyum ana boru , 20 X 40 mm federli alüminyum ve zamak döküm birleştirme çarklarından mamül olup , hava tahliye bacasına sahip olan ürünümüz , rüzgarlara karşı en mukavim hale getirilme çabasıyla imal olunmuştur. İçinde bulunan teleskopik krank şaft mekanizmasıyla sorunsuz bir açma kapama sistemine sahiptir. Talep durumuna göre mermerli tekerlekli ayak seçeneğimiz ile şemsiyenizi hareket ettirebilirken , yere sabitleme aparatı ile zemine (beton olmak suretiyle) sabit şekilde de kullanılabilir.

*Fiyatımıza  mermerli tekerlekli ayağımız dahil olup , ayaksız satın alım veyahut farklı sabitleme seçenekleri için satış temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. *Opsiyonel akrilik kumaş seçeneği ile yıllarca rengi solmadan sizi güneş ve yağmurlardan muhafaza edebilir. *Opsiyonel Led Işık seçeneği ile akşamlarıda altında huzurla oturabilmenizi sağlar. *Opsiyonel 220 W kumandalı motor seçeneği ile , şemsiyeniz tek tuşla kendisi açılıp kapanabilir. (Olası elektrik kesintilerinde krank sistemi manuel şekilde çalışmaya devam etmektedir.)

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.